• Detail firmy

Miroslav Sládeček

Základní popis

Nabízíme prodej a pokládku všech podlah,podlahových krytin včetně vyrovnání podkladů a poradenskou činnost.Široký výběr PVC,vinylových podlah...

Adresa

U štěpky 240
382 21 Kájov

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70664471

Výrobky, činnosti

Nabízíme prodej a pokládku všech podlah..

Nabízíme prodej a pokládku všech podlah,podlahových krytin včetně vyrovnání podkladů a poradenskou činnost.Široký výběr PVC,vinylových podlah,marmolea,linolea,podlah z bambusu,korku,dřeva,parket,plovoucích podlah a dlažby, venkovní terasy ze dřeva.

Kontaktní údaje

E-mail: podlahysladecek@seznam.cz
WWW: www.podlahy-sladecek.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Sládeček - Majitel

Mobil: 777 106 573
Další firmy v oboru

Petr Vondruška

Zajišťujeme truhlářskou výrobu bytového i kancelářského nábytku, zahradního nábytku, pergol i zahradních domků. Soustředíme se na výrobu oken, dveří a vrat, na jejich renovaci a výrobu replik. našem truhlářství vyrábíme obývací stěny,

Jan Strouhal - podlahové centrum

Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny - plovoucí podlahy, vinylové a korkové podlahy, koberce a PVC. Zajišťujeme pokládku podlahových krytin, čištění koberců a čalouněného nábytku, renovaci parket a další služby. Naleznete nás nedaleko Jindřichova Hradce.

POPELÁK Jakub - Truhlářství - podlahářství

Nabízíme truhlářské práce a zhotovení nábytku na zakázku. Specializujeme se na kuchyně, vestavěné skříně, dětské pokoje, koupelnový i kancelářský nábytek. Pokládáme plovoucí podlahy a smontujeme Vám i jinde zakoupený nábytek. Naleznete nás v Brně - Dolních Heršpicích.