• Detail firmy

Miroslav Skoupil

Základní popis

Společnost nabízí truhlářské práce. Výrobu, montáž a prodej zakázkového nábytku (kuchyňksé linky, dětské a obývací pokoje, kancelářský nábytek, vestavěné skříně, schodiště, eurookna, dveře i vrata).

Adresa

Fabián 1198
691 02 Velké Bílovice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12314765
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  15
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- truhlářské práce, výroba, prodej, dodávka: kuchyňské linky, linka, kuchyně, dětské + obývací pokoje, kancelářský nábytek, atd.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 617 036

Kontaktní osoba

Miroslav Skoupil - Majitel

Další firmy v oboru

Polák nábytek

Zajišťujeme výrobu a prodejem kuchyní na zakázku, kuchyňských dvířek i atypického dřevěného nábytku. Zakoupíte u nás také zdravotní rošty a matrace. Truhlářům nabízíme široký sortiment truhlářských potřeb. Naleznete nás v Rousínově v okrese Vyškov.

František Vacula - Kuchyně střední + vyšší třídy

Sídlíme v průmyslové zóně. Specializujeme se na návrhy a realizaci interiérů na klíč. Vyrábíme designové kuchyně vyšší a střední třídy, vestavěné skříně, nábytek do dětských pokojů, ložnic nebo obývacích pokojů a kancelářský nábytek.

Stanislav Ševela

Naše truhlárna v Hodějicích, nedaleko od Slavkova u Brna, nabízí zakázkovou výrobu nábytku, kuchyňských linek, ale i interiérových dveří a schodů. K výrobě využíváme tradiční i moderní technologie, dodržujeme dohodnuté termíny a vyrábíme produkty ve vysoké kvalitě, vše dle vašich představ. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování grafického návrhu a cenová kalkulace.