• Detail firmy

Miroslav Skákal

Základní popis

Poskytování poradenství v oblasti financování bydlení, stavebního spoření, pojištění nemovitostí a penzijního připojištění.

Adresa

Přemyslova 1170/20
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62210653

Výrobky, činnosti

Poradenství v oblasti financování bydlení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 172 442
WWW: www.cmss-oz.cz/miroslav.skakal

Kontaktní osoba

Miroslav Skákal - Majitel

Mobil: +420 602 624 411
E-mail: miroslav.skakal@cmss-oz.cz
Další firmy v oboru

VETRA - JIŘÍ TETOUR

Nabízíme prodej a instalaci elektrického podlahového vytápění a ochranných systémů před ledem a sněhem zn. DEVI a RAYCHEM, tepelných čerpadel DANFOSS. Dodáváme elektrické podlahové vytápění, topné rohože, vyhřívání okapů a ochranu venkovních ploch před sněhem a náledím, vytápění potrubí.

O - CONSULT s.r.o.

Zabýváme se poskytováním služeb v oblasti účetnictví, auditů a poradenské činnosti spojené s daněmi. Daňové poradenství realizujeme ke všem druhům daní, všem subjektům, jak už podnikatelským, tak i nepodnikatelským. Více informací o službách naleznete na našich webových stránkách.

MONTY Urban s.r.o.

Navrhujeme, zhotovujeme a dodáváme regálové systémy do výrobních hal, skladů, archivů, kanceláří, dílen, obchodů apod. V našem sortimentu naleznete paletové, policové, konzolové, pojezdové a průjezdové regály, mezipatra a plošiny. V oblasti regálových systémů poskytujeme komplexní poradenství a revizní činnost. Rovněž se zabýváme výrobou jednoduchých železných konstrukcí.