• Detail firmy

Miroslav Ševčík

Základní popis

Zakazkové zámečnictví, zakazkovú truhlárnu, poskytuje povrchovou úpravu kovů práškovou technologii (KOMAXIT), ale i stavební, obchodní a sklenárskou činnost. Zabívame se i replikami uměleckého kovářství a samozřejmností je vlastní doprava.

Adresa

Dolní 431/9
792 01 Bruntál

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18955088

Výrobky, činnosti

Zámečnictví

Zakazkové zámečnictví, zakazkovú truhlárnu, poskytuje povrchovou úpravu kovů práškovou technologii (KOMAXIT), ale i stavební, obchodní a sklenárskou.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 308 938

Pobočky

3 G s.r.o.
ul. 5. Května 417
250 64 Měšice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Umělecký kovář - Jan Guziur

Nabízíme ruční kovářské práce na zakázku s použitím tradičních kovářských technik. Vyrobíme pro Vás jakékoliv kované interiérové prvky, kované plastiky a bytové doplňky, kovové okrasné mříže i kovaná zábradlí. Kované architektonické prvky realizujeme na základě Vašich návrhů nebo nám můžete nechat volnou ruku. Často také spolupracujeme s architekty.

HV Výtahy s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výroby, modernizace a servisu výtahů, zdvihacích plošin a zařízení. Provádíme CNC obrábění a svařování. Nabízíme zakázkovou výrobu výtahů, plošin, výtahových komponentů, konstrukcí a jiných zámečnických prvků. Výtahy a zdvihací plošiny také modernizujeme. Nabízíme komplexní servisní činnost výtahů. Disponujeme moderním fiber vláknovým laserem pro přesné řezání kovů.

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.