• Detail firmy

Miroslav Sedlačík

Základní popis

Poskytujeme kvalitní služby v oblasti instalatérských, topenářských, zednických a obkladačských prací. Obchod s proutěným zbožím.

Adresa

Čenkovská 271
262 23 Jince

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70475741
  • Služby

Výrobky, činnosti

Instalatérské a topenářské práce.

Kontaktní údaje

E-mail: proutene-vyrobky@seznam.cz
WWW: www.proutene-vyrobky.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Sedlačík - Majitel

Mobil: +420 724 768 323
Mobil: +420 732 924 913
E-mail: miroslavsedlacik @seznam.cz
E-mail: proutene-vyrobky@seznam.cz
WWW: www.msedlacik.tode.cz
Další firmy v oboru

BOHUMÍR ZELENKA

Nabízíme prodej a montáž vzduchotechniky a klimatizací pro bytové i nebytové prostory. Provádíme montáž chladicích zařízení, potrubních rozvodů, klimatizačních jednotek, otopných těles, tepelné a hlukové izolace a mnoho dalšího. Dodáváme bazénové jednotky, vzduchotechniku na míru, vzduchotechnické elementy. Realizujeme revize klimatizačních zařízení.

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.

DAHA NEHVIZDY s.r.o.

Specializujeme se na hrubou i ušlechtilou kamenickou výrobu. Zabýváme se výrobou deskoviny na zakázku. Zhotovujeme kamenné parapety, kamenné žulové desky, obklady schodišťových stupňů, kamenné náhrobky, urnové pomníky, hrobky, kamenné fasádní obklady, výrobky ze žuly apod. Provádíme i povrchové úpravy kamene - řezání, broušení, leštění, opalování, tryskání aj.