• Detail firmy

Miroslav Schneider11

Základní popis

Lodě - součásti, materiál prodej a servis - lodní motory a šrouby Sportovní potřeby - výroba výroba - kočárové střechy - motorové čluny

Adresa

V horce 168
252 28 Černošice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12374318

Výrobky, činnosti

Motory lodní

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 642 406
E-mail: bootcentrum@seznam.cz
WWW: www.lodnicentrum.net

Kontaktní osoba

Miroslav Schneider - Majitel

Mobil: +420 608 081 142
Další firmy v oboru

PLACHTÁRNA

Plachtárna - zakázková výroba: přístřešky ke karavanům, plachta na bazén, loď, přívěsný vozík, box pro koně, stanová předsíň, sluneční střecha, závěs, stany (také opravy), krycí plachty, atypický stan.

RUDOLFOVA HLÍNA

Specializujeme se na výrobu a prodej keramické hlíny a výtvarných potřeb. Nabízíme točírenské hmoty, šamotové hmoty a licí hmoty. Prodej nabízíme jak pro keramické dílny, školy, keramické a výtvarné kurzy keramiky, zájmové kroužky, které pracují s keramikou, keramické kurzy, tak pro širokou veřejnost - pro hobby.

Petr Krejník

Zaměřujeme se na výrobu a prodej elektrických odporových pecí pro výpal keramiky, tavení skla do forem či zpracování zlata. Dodáváme vypalovací pece pro keramiku, vypalovací pece pro tavení skla, pecní příslušenství, keramické hmoty a glazury. Realizujeme renovace a opravy vypalovacích pecí. Na veškeré výrobky poskytujeme záruku 24 měsíců a provádíme záruční i pozáruční servis.