• Detail firmy

Miroslav Samec

Základní popis

Provádíme zámečnické práce, ohýbání plechu, soustružení a kovovýrobu. Vyrábíme pojezdové a nesené brány, ploty a zábradlí

Adresa

Žižkova tř. 1321/1
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14480760
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Provádíme zámečnické práce

Provádíme zámečnické práce, ohýbání plechu, soustružení a kovovýrobu. Vyrábíme pojezdové a nesené brány, ploty a zábradlí

Kontaktní údaje

Telefon: 387 747 298
E-mail: miroslav.samec@quick.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Samec - Majitel

Mobil: +420 736 684 691
Další firmy v oboru

HC FENSTER

Dodáváme, montujeme okna a dveře z plastu, dřeva a hliníku. Provádíme výměny oken včetně zednických prací a likvidace starých oken. Nabízíme žaluzie, sítě proti hmyzu, nadokenní a předokenní rolety, vnitřní i vnější parapety. Záruka 84 měsíců.

Stavební huť Slavonice, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti jsou restaurátorské práce, které jsou prováděny v souladu se současnými nároky na obnovu památkově chráněných kulturních památek. Kromě stavebních prací, které zahrnují rekonstrukce, štukatérství, kominictví apod., se zabýváme i truhlářskou, tesařskou, zámečnickou a kovářskou výrobou, dále zajišťujeme čalounické služby. V neposlední řadě se věnujeme projektování.

Robert Dornaus - Jeřábnické práce a autodoprava

Činnost naší společnosti je rozdělena na autodopravu, jeřábnické práce a výrobu ocelových konstrukcí. Profesionálně přepravíme jakýkoliv materiál až do 26 tun, včetně nadměrného nákladu. Vlastníme vozy s hydraulickou rukou a autojeřáby s nosností 20t a dosahem 30m. Z našeho výrobního programu Vám můžeme nabídnout různé svařované a šroubované ocelové konstrukce. Fotogalerii naleznete na našich www.