• Detail firmy

Miroslav Šafář

Základní popis

Firma podniká ve stavebnictví, dokončovací stavební práce, zámkové dlažby, výstavba plotů, přestavby bytových jader, obklady, dlažby, SDK práce, fasády, podlahy, tesařina, betonáže, drobné instalační práce, omítkářské práce, výstavby domů a objektů.

Adresa

Králec 90
788 20 Dolní Studénky

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76178391
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- veškeré stavební práce, od přípravy a realizaci.

Kontaktní údaje

E-mail: pavel.hlavsa@centrum.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Šafář - Majitel

Mobil: +420 777 151 092
E-mail: pavel.hlavsa@centrum.cz
Další firmy v oboru

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

AZ MOTIV, k.s.

Zajišťujeme stavební kámen pískovec pro využití v interiérových i exteriérových podmínkách. Dodáváme pískovcové obklady, dlažby z pískovce, pískovec pro jezírka, výplně gabionů, pískovec na zdění apod.