• Detail firmy

Miroslav Rozšafný

Základní popis

Nabízíme pokládky PVC, koberců a plovoucích podlah.

Adresa

Žárovická 1659
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18438571
DIČ:  009-5610180125

Výrobky, činnosti

Pokládání PVC a koberců

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 972 810
Mobil: +420 723 716 677
E-mail: info@podlahy-rozsafny.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Rozšafný - Majitel

Další firmy v oboru

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.