• Detail firmy

Miroslav Řezníček

Základní popis

Firma TRUHLÁŘSTVÍ ŘEZNÍČEK se zabývá zakázkovou výrobou nábytku.Byla založena vroce 1996.Vyrobíme pro Vás kuchyňské linky , vestavěné skříně , interiérové dveře, ale i kancelářský nábytek nebo postele. Vše od návrhu po montáž.

Adresa

Pavlínov 14
594 01 Pavlínov

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60670142
DIČ:  CZ7408244547

Výrobky, činnosti

kuchyňské linky , vestavěné skříně

Kontaktní údaje

E-mail: truhlarmr@truhlarmr.cz
WWW: www.truhlarmr.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Řezníček - Majitel

Mobil: +420 776 795 761
E-mail: truhlarmr@truhlarmr.cz
Další firmy v oboru

Truhlářství Hejda

Naše truhlářství má dlouholetou tradici. Zaměřujeme se na výrobu klasického i atypického nábytku na zakázku. Výrobní program firmy zahrnuje okna, dveře, kuchyně, obývací pokoje, ložnice, dětské a studentské pokoje, předsíně, ale i jiný sortiment. Vyrábíme z masivu a dýhy, nabízíme rovněž nábytek v kombinaci dřevo + kov.

JIHLAMAX, spol. s r.o.

Designové návrhy interiérů a výroba kuchyní, bytového a kancelářského nábytku na míru - Vysočina a Jihočeský kraj. Výrobní program firmy zahrnuje především kuchyňské linky, nábytek do předsíní, vestavěné skříně, dětské pokoje atd. Naší vzorkovou prodejnu nábytku naleznete v Jihlavě a eshop na www.jihlamax.cz. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Miroslav Šimek

Zakázkové truhlářství Vysočina a jižní Čechy. Vyrábíme nábytek, kuchyňské linky, interiérové dveře či schodiště na míru. Výrobu zajišťujeme převážně ručně, a to v klasickém, rustikálním i moderním provedení, používáme pouze kvalitní materiály. Objednejte si u nás realizaci kuchyně nebo interiéru a připojte se k našim spokojeným zákazníkům. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.