• Detail firmy

Miroslav Raušer

Základní popis

Tesařství, pokrývačství.

Adresa

Vitějovice 126
384 27 Vitějovice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02999242

Výrobky, činnosti

Tesařství, pokrývačství

Kompletní dodávka střešních materiálů a následné zhotovení pokrývačských a tesařských prací. Dále kompletní stavba pergol, garážových stání s dřevěnou konstrukcí. Dřevěné podlahy.

Kontaktní údaje

E-mail: rauser.mi@gmail.com
WWW: www.pokryvaci-rauser.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Raušer - Majitel

Mobil: +420 728 883 209
E-mail: rauser.mi@gmail.com
Další firmy v oboru

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.

Schody Pfeffer

Vyrábíme schodiště nejrůznějších tvarů a provedení. Zaměřujeme se zejména na zákazníky z regionů Jihočeský kraj, České Budějovice, Písek, Tábor, Strakonice, Středočeský kraj, Praha, Benešov, Mladá Boleslav a dalších měst.

Truhlářství Ing. Filip Allizar

Již 15 let se zabýváme truhlářskou výrobou. Vyrábíme na zakázku klasické i moderní kuchyně, vestavěné skříně, obývací stěny, ložnice, předsíně, dětské a studentské pokoje, pracovny atd. Naše truhlárna disponuje veškerým potřebným vybavením a k výrobě používáme ty nejkvalitnější materiály, které splňují i zdravotní nároky na dětský nábytek. Nabízíme kvalitní a cenově dostupný nábytek pro každého.