• Detail firmy

Miroslav Pošík

Základní popis

Nabídka cateringových služeb po celé ČR.Nabídka ubytování v hotel s kapacitou 40 lůžek, restaurací, hotelovým barem a okolím vhodným pro cykloturistiku a pěší turistiku.

Adresa

U Památníku 1185
504 01 Nový Bydžov

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68219474
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

Nabídka ubytování v hotel s kapacitou 40 lůžek, restaurací, hotelovým barem a okolím vhodným pro cykloturistiku a pěší turistiku.

Kontaktní údaje

Telefon: 495 490 750
Mobil: 731 177 906
Mobil: 603 747 136
E-mail: info@catering-hk.cz
WWW: www.catering-hk.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Pošík - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Patrik Lamka

Nabízíme kompletní sortiment pražírny kávy. Dodáváme kávu Arabica, Robusta a různé kávové směsi. Provozujeme bar No.1 a zabezpečujeme řízené a neřízené degustace rumu. Zajišťujeme prodej indické, kolumbijské, brazilské, peruánské, mexické kávy apod.

U Hrušků s.r.o.

Cukrárna a kavárna U Hrušků v Havlíčkové Brodě nabízí pestrý sortiment dortů, zákusků, minizákusků, pohárů, svatebních buchtiček, teplých i studených nápojů. Tradice naší cukrárny sahá až do roku 1896. Přijďte k nám posedět u dobré kávy, ke které Vám připravíme něco sladkého. Těšíme se na Vás!

Josef Simon - Pneuservis

Náš pneuservis a autoservis v Drhovicích zajišťuje přezutí a vyvážení kol, lepení duší, prodej pneumatik, výměny výfuků, olejů a filtrů, kontrolu a opravy řízení a brzd, geometrii, přípravu na STK, měření emisí aj. Nabízíme rovněž ubytování v penzionu s 9-ti apartmány. K dispozici je zahrada a parkování v objektu. V blízkosti penzionu je mnoho zajímavých míst, která stojí za to navštívit.