• Detail firmy

Miroslav Pomajsl

Základní popis

Provádíme zámečnické a nástrojářské práce. Nabízíme broušení nástrojů.

Adresa

Požárnická 481
164 00 Praha 6 - Nebušice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71420444

Výrobky, činnosti

zámečnictví,nástrojářství,broušení

Kontaktní údaje

E-mail: mira.pom@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Pomajsl - Majitel

Mobil: +420 736 540 166
Další firmy v oboru

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.

Tension systems, s.r.o.

Nabízíme ucelené technologické systémy ocelových táhel a kotvení. Zajišťujeme výhradní prodej a distribuci kompletního sortimentu produktů firmy Macalloy pro Českou republiku a Slovensko. Poskytujeme poradenství a servis námi nabízených výrobků.

Nástrojárna NADO s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí výrobu a konstrukce lisovacích a tvářecích nástrojů dílenských přípravků a forem na vstřikování termoplastů. Zajišťujeme Vám kompletní výrobu, obnovu, popřípadě opravy jednotlivých nástrojů, ale především Vám zajistíme výrobu nástrojového vybavení pro rychlé zavedení Vašich nových výrobků na trh. Na našich www stránkách najdete ukázku některých výrobků naší nástrojárny.