• Detail firmy

Miroslav Polanský

Základní popis

provoz - nákladní autodoprava zpracování, prodej - biomasa

Adresa

Myslíkova 4
395 01 Pacov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10299076
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autodoprava

Kontaktní údaje

Telefon: +420 565 442 814
E-mail: polansky@ad-polansky.cz
WWW: ad-polansky.webnode.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Polanský - Majitel

Mobil: +420 602 107 093
Další firmy v oboru

Zbyněk Vejvoda

Věnujeme se zateplování budov. Provádíme veškeré stavební práce v součinnosti s pracemi řemeslnými - zajistíme komplexní výstavbu průmyslových objektů, bytových a rodinných domů, obchodních prostor. Rekonstruujeme části budov, bytová jádra, pracujeme se sádrokartonem. Provozujeme autodopravu užitkovým vozem.

LIPEAN s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti spedice. Zajišťujeme mezinárodní silniční dopravu od 1 palety do 25 tun (33 palet) a vnitrostátní silniční dopravu od 2 kg. Specializujeme se na export a import zboží do Beneluxu, Francie, Německa a Švýcarska. Zboží na paletových autech přepravujeme po celé EU. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Ing. Milan Šmíd - autodoprava

Nabízíme komplexní služby autodopravy. Zajišťujeme přepravu osob mikrobusy Mercedes Vito až pro 15 osob a provozujeme odtahovou službu. Zabýváme se také provozováním pneuservisu a autoservisu. Provádíme kontrolu bezpečnosti, výměnu olejů a filtrů, výměnu tlumičů, výměnu výfuků, kontrolu a výměnu brzdových destiček, výměnu brzdové kapaliny, přípravu na STK, dezinfekci klimatizace a mnoho dalšího.