• Detail firmy

Miroslav Plojhar

Základní popis

CuddleBuddy.cz Prodáváme měkké antistresové polštáře pro Vaše pohodlné cestování, zdravý spánek, relaxaci a odpočinek. Nabízíme polštářky v mnoha barevných provedeních, které uleví do bolesti krční a bederní páteře a pomohou na dlouhých cestách .

Adresa

Na dělostřílnách 1695/7
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66445442

Výrobky, činnosti

CuddleBuddy.cz

Kontaktní údaje

E-mail: objednavky@cuddlebuddy.cz
WWW: www.cuddlebuddy.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Plojhar - Majitel

Mobil: +420 722 940 580
Další firmy v oboru

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.

BELLATEX s.r.o.

Jsme česká výrobně-distribuční společnost s bytovým textilem. V naší nabídce naleznete nejrůznější textil do domácnosti, a to od ručníků, utěrek, polštářků, sedáků po kvalitní povlečení, prostěradla, přikrývky, koupelnové předložky. Dodáváme textil do hotelů a penzionů.

Marexim, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem příze na pletení, tkanin na tendry a pro konfekci, pracovních i ochranných tkanin, reflexních proužků, luxusní imitace kožešin či zažehlovacích pásek. Nabízíme prodej zažehlovacích termolepivých pásek do švů.