• Detail firmy

Miroslav Piňos

Základní popis

Provádíme stavbu RD na klíč, rekonstrukci bytů, domů, bytových jader, kompletní obklady, dlažby a venkovní dlažby, zateplovací práce, sanace objektů a speciální sanace, půdní vestavby. Děláme 3D grafické návrhy, sádrokartony, příčky, kazetové stropy.

Adresa

Tylova 1473/53
796 01 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72492881
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádíme stavbu RD na klíč

rekonstrukci bytů,domů,bytových jader, sanace objektů a speciální sanace, půdní vestavby.

Kontaktní údaje

Mobil: 604 344 327
Mobil: 723 831 440
E-mail: pvstavprostejov@seznam.cz
WWW: www.pvstav-prostejov.c...

Kontaktní osoba

Miroslav Piňos - Majitel

Mobil: 604 344 327

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

AZ MOTIV, k.s.

Zajišťujeme stavební kámen pískovec pro využití v interiérových i exteriérových podmínkách. Dodáváme pískovcové obklady, dlažby z pískovce, pískovec pro jezírka, výplně gabionů, pískovec na zdění apod.

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.