• Detail firmy

Miroslav Petlíček - Hana Krysová

Základní popis

Úklid zdravotnických zařízení, kanceláří, domů a privátních objektů. Strojová renovace podlahových ploch, linolea, dřeva i dlažby.

Adresa

Alej 17. listopadu 1759
413 01 Roudnice nad Labem

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73820075
DIČ:  CZ73820075

Výrobky, činnosti

Úklid zdravotnických zařízení,

kanceláří, domů a privátních objektů. Strojová renovace podlahových ploch, linolea, dřeva i dlažby.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 703 113
Mobil: +420 604 623 046
E-mail: krysovahana@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Petlíčku - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Miroslav Holenda

Specializujeme se na mytí a čištění vozidel, a to jak interiérů, tak i exteriérů. Provádíme rovněž čištění interiéru pomocí ozónu. Renovujeme lak a světla, plníme klimatizace, včetně zajištění dezinfekce. Součástí služeb je rovněž lepení prasklin čelních skel. Nabízíme nonstop mycí a čistící služby za příznivé ceny. Garantujeme kvalitu a spokojenost - nebojte se svěřit Váš vůz do naší péče!

David Soukup

Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti úklidu kanceláří, bytových jednotek, domů, obchodů, průmyslových budov atd. Umyjeme pro Vás okna a jiné prosklené plochy, vyčistíme fasády vysokotlakovým strojem WAP, postaráme se o koberce, podlahy, dlažby i čalounění, vyčistíme dřevěný nábytek, vypereme záclony, závěsy či provedeme generální úklid a mnoho dalších služeb.

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.