• Detail firmy

Miroslav Peřan

Základní popis

Zabýváme se zakázkovou výrobou kuchyní, vestavěných skříní, schodišť, šatních skříní, postelí či zahradního a dřevěného nábytku. Poskytujeme poradensk

Adresa

Novosedly nad Nežárkou, Kolence 69
379 01 Třeboň

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72109050

Výrobky, činnosti

Výroba kuchyní, skříní

Zabýváme se zakázkovou výrobou kuchyní, vestavěných skříní, schodišť, šatních skříní, postelí či zahradního a dřevěného nábytku. Poskytujeme poradenské služby.

Kontaktní údaje

E-mail: truhlarstviperan@seznam.cz
WWW: www.truhlarstviperan.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Peřan - Majitel

Mobil: +420 737 860 313
Další firmy v oboru

Truhlářství - Švec Jiří

Truhlářskou výrobou se zabýváme již od roku 1992. Začínali jsme výrobou bytového nábytku. Díky technickému vybavení jsme začali přijímat i větší zakázky pro kanceláře, restaurace či hotely. Dnes můžeme zákazníkovi nabídnout komplexní služby v oblasti truhlářské výroby, a to od bytového, kancelářského a zahradního nábytku, až po dveře, schodiště, venkovní terasy, pergoly apod.

MICHAL VONDRA

Naše společnost se zabývá zakázkovou truhlářskou výrobou. Zajistíme kompletní vybavení interiérů, které navrhneme a vytvoříme pro Vás 3D návrh. Vyrábíme na zakázku bytový a kancelářský nábytek, rovněž tak pergoly, zahradní domky apod. Ukázky realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

Truhlářství Ing. Filip Allizar

Již 15 let se zabýváme truhlářskou výrobou. Vyrábíme na zakázku klasické i moderní kuchyně, vestavěné skříně, obývací stěny, ložnice, předsíně, dětské a studentské pokoje, pracovny atd. Naše truhlárna disponuje veškerým potřebným vybavením a k výrobě používáme ty nejkvalitnější materiály, které splňují i zdravotní nároky na dětský nábytek. Nabízíme kvalitní a cenově dostupný nábytek pro každého.