• Detail firmy

Miroslav Pechač

Základní popis

Dodáváme nábytek, sedací nábytek, vybavení šaten, jídelen. Vybavení dětských hřišť, bezpečnostní branky, stavebnice, sportovní pomůcky, postele.

Adresa

Dvorce 16
588 51 Dvorce

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76566986

Výrobky, činnosti

Nábytek, sedací nábytek, vybavení šaten, jídelen.

Kontaktní údaje

E-mail: pechacmiroslav@email.cz
WWW: www.mipech.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Pechač - Majitel

Mobil: +420 731 244 718
E-mail: pechacmiroslav@email.cz
Další firmy v oboru

Truhlářství U Mlejna

Zabýváme se výrobou dřevěného nábytku na zakázku. Nabízíme zhotovení vestavěných skříní, postelí, dveří vč. obložek, kuchyní, schodišť, kancelářského nábytku a dalších dřevěných výrobků.

Josef Kourek

Zabýváme se zakázkovou truhlářskou výrobou. Vyrábíme jednotlivé kusy nábytku nebo realizujeme kompletní interiéry. Nabízíme výrobu kuchyní, vestavěných skříní, ložnic, dětských a obývacích pokojů, schodišť, zábradlí, interiérových dveří, kancelářského nábytku, pergol, krovů, dřevěných konstrukcí a mnoho dalšího.

PYXES s.r.o.

Kuchyňské linky, bytový a kancelářský nábytek, dveře a schodiště na míru - od grafického zpracování, zaměření a poradenství, přes realizaci a zajištění připojení spotřebičů, až po záruční i pozáruční servis. Návrhy na PC zpracujeme zdarma a poradíme s výběrem i s umístěním nábytku. Spotřebiče a materiál odebíráme od známých obchodních partnerů, jejichž seznam naleznete na stránkách firmy.