• Detail firmy

Miroslav Pavlík

Základní popis

Provádění koupelen na klíč, obkladů, dlažeb, rekonstrukcí bytů či montáží plovoucích podlah i plastových oken včetně dveří.

Adresa

Červený Újezd 37
257 88 Červený Újezd

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65943295

Výrobky, činnosti

Provádění koupelen na klíč, obkladů, dlažeb

Provádění koupelen na klíč, obkladů, dlažeb, rekonstrukcí bytů či montáží plovoucích podlah i plastových oken včetně dveří.

Kontaktní osoba

Miroslav Pavlík - Majitel

Telefon: 317 802 116
Mobil: 777 561 191

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.

PROFA autodoprava, s.r.o.

Nabízíme sběr odpadů od občanů a organizací, zpětný odběr baterií a akumulátorů, likvidaci černých skládek, sběr nebezpečných látek, zpětný odběr elektrozařízení či odvoz bioodpadů. Zajišťujeme nákladní autodopravu, zapůjčování kontejnerů, zemní a dlaždičské práce.

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.