• Detail firmy

Miroslav Oupěcha- Truhlářství

Základní popis

Zakázková výroba nábytku, interiérového i exteriérového zařízení. Vyrábíme kuchyně, vestavné skříně, ložnice, dětské pokoje, kancelářský nábytek. Nabízíme výrobu pergol, zahradních domků, plotů. Veškeré zakázky realizujeme na základě přání zákazníka.

Adresa

Litvínovice-Šindlovy Dvory 59
370 01 Litvínovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63885000

Kontaktní údaje

E-mail: m.oupecha@email.cz
WWW: www.truhlarstvi-oupecha.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Oupěcha - Majitel

Mobil: +420 602 453 950
Další firmy v oboru

Ing. Zdeněk Šedivý - Gastro 12

Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej vybavení pro gastro provozy, školy, nemocnice a podobná zařízení. Dodáváme nerezové náčiní a doplňky, podnosy, příbory, sklo, keramiku, porcelán, jednorázové nádobí, krájecí desky, čistící a dezinfekční prostředky a mnoho dalšího. Pro kompletní sortiment navštivte náš e-shop.

Oleg Semenov - Dárkové výrobky ze dřeva

Zabýváme se prodejem dřevěných dekorací a doplňků z bukového dřeva. Nabízíme dřevěné soudky, nádobí, kbelíky, dekorační obaly a další dárkové zboží. Provádíme laserové gravírování oslovení a logotypů či naplnění výrobků pochutinami a alkoholickými nápoji.

KARMEB , spol.s.r.o.

Zabýváme se především dovozem, prodejem a servisem gastronomického zařízení do profesionálních gastronomických provozoven. Nabízíme kompletní sortiment jako dodávku na klíč nebo i jednotlivá zařízení. Poskytujeme záruční a pozáruční servis, odborné poradenství při výběru. Provozujeme e-shop: www.GastroNakup.cz