• Detail firmy

Miroslav Olach

Základní popis

NAŠE FIRMA JE ZALOŽENA OD ROKU 2008.ZAMĚŘUJEME SE NA REKONSTRUKCE RODINNYCH DOMU .DEMOLICE VEŠKERE ZEDNICKE PRACE A COKOLIV PATŘI K STAVEBNIM PRACI. K DISPOZICI MAME TAKE STAVEBNI STROJE .ZAJIŠTUJEME ODVOZ SUTĚ MOŽNOST I VYKOPOVYCH PRACI .

Adresa

Dukelská třída č.p. 603
504 01 Nový Bydžov

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76074633

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce a demolice rodinných domů

Kontaktní údaje

E-mail: mira.olach@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Olach - Jednatel

Telefon: +420 728 146 516
E-mail: mira.olach@seznam.cz
Další firmy v oboru

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.