• Detail firmy

Miroslav Novotný

Základní popis

Tvorba softwaru na zakázku a databázových síťových aplikací. Správa sítě a technická podpora, elektronické zpracování dat, stavba PC.

Adresa

Cyprichova 707/2
149 00 Praha 4 - Háje

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49701282

Výrobky, činnosti

Tvorba softwaru na zakázku a databázových síťových

Tvorba softwaru na zakázku a databázových síťových aplikací. Správa sítě a technická podpora, elektronické zpracování dat, stavba PC.

Kontaktní údaje

E-mail: novonet@seznam.cz
WWW: www.novonet.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Novotný - Jednatel

Mobil: 604 420 801
Další firmy v oboru

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

IQT s.r.o.

Zajišťujeme dlouhodobou komplexní správu informačních technologií - IT Management. Provádíme audity softwarové, IT infrastruktury, zabezpečení počítačových sítí, serverových a řídících systémů či pracovních postupů z IT hlediska.