• Detail firmy

Miroslav Novák

Základní popis

Zabývám se výrobou interiérového nábytku. Nabízím kuchyňské sestavy, vestavěné skříně, obývací, dětské a studentské pokoje

Adresa

Nové Dvory 33
413 01 Nové Dvory

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72707569

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba nábytku

Kontaktní údaje

E-mail: novak.truhlar@seznam.cz
WWW: www.novaktruhlar.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Novák - Majitel

Mobil: +420 774 732 465
Další firmy v oboru

Karel Doubek

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrábíme schodiště, interiérové dveře, obložky, kuchyňské linky, vestavěné skříně a další nábytek. Pracujeme především s masivním dřevem, ale používáme i lamino a jiné materiály. Povrchové úpravy provádíme dle přání zákazníka. Vyrábíme i atypický nábytek. Neváhejte nás kontaktovat. Garantujeme 100% kvalitu a spokojenost.

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).

Střechy Payerle

Kompletní realizace a rekonstrukce střech. Drobné i větší opravy, klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montáže střešních oken, stavba altánů a pergol.