• Detail firmy

Miroslav Novák

Základní popis

Vyrábíme kuchyňské linky na zakázku, ložnice, postele, komody, noční stolky, schodiště, dveře včetně zárubní, vrata a veškerý nábytek.

Adresa

Vacenovská 1184
696 42 Vracov

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46301585

Výrobky, činnosti

Vyrábíme kuchyňské linky na zakázku, ložnice

postele, komody, noční stolky, schodiště, dveře včetně zárubní, vrata a veškerý nábytek.

Kontaktní údaje

E-mail: snm@seznam.cz
WWW: www.stolarstvinovak.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Novák - Majitel

Mobil: 606 718 751
Další firmy v oboru

INTERIERY TOMAN s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na zakázkovou výrobu nábytku. Vyrobíme Vám jakýkoliv nábytek dle Vašeho nebo námi navrženého návrhu, včetně atypického. Na všechen náš nábytek poskytujeme 3-letou záruku. Ve spolupráci s našimi obchodními partnery zajistíme rovněž další služby, které s instalaci nábytku souvisí, jako např. dodání elektrospotřebičů, sanity apod.

POPELÁK Jakub - Truhlářství - podlahářství

Nabízíme truhlářské práce a zhotovení nábytku na zakázku. Specializujeme se na kuchyně, vestavěné skříně, dětské pokoje, koupelnový i kancelářský nábytek. Pokládáme plovoucí podlahy a smontujeme Vám i jinde zakoupený nábytek. Naleznete nás v Brně - Dolních Heršpicích.

MOMO Interier s.r.o.

Věnujeme se návrhům a realizacím interiérů. Ve spolupráci se zákazníky hledáme vždy osobitá řešení, abychom splnili účelnost i jejich individuální požadavky. Prezentujeme 3D návrhy a fotorealistické vizualizace. Zakázky umíme realizovat komplexně, a to díky partnerským firmám, se kterými spolupracujeme řadu let. Jednoduchý a nadčasový design interiérů, ale především kvalita, to je MOMO Interier.