• Detail firmy

Miroslav Novák

Základní popis

Vyrábíme kuchyňské linky na zakázku, ložnice, postele, komody, noční stolky, schodiště, dveře včetně zárubní, vrata a veškerý nábytek.

Adresa

Vacenovská 1184
696 42 Vracov

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46301585

Výrobky, činnosti

Vyrábíme kuchyňské linky na zakázku, ložnice

postele, komody, noční stolky, schodiště, dveře včetně zárubní, vrata a veškerý nábytek.

Kontaktní údaje

E-mail: snm@seznam.cz
WWW: www.stolarstvinovak.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Novák - Majitel

Mobil: 606 718 751
Další firmy v oboru

Tomáš Tresner - nábytek na míru

Vyrábíme dřevěný nábytek na míru. Součástí našich služeb je zaměření, výroba z kvalitních materiálů, dovoz hotového výrobku i jeho montáž na místě. Vestavěné skříně, postele, kuchyňské linky, ložnicový nábytek - na míru dle přání zákazníka. Pokládáme plovoucí podlahy v lokalitách Židlochovice, Brno a okolí.

Jaroslav Kovalčík - Kvalitní regály

Specializujeme se na projekci, dodávku a montáž regálových systémů pro vybavení nejrůznějších skladových prostor. Nabízíme řešení kompletně na míru dle Vašich potřeb. Dodáváme vysoce kvalitní paletové regály, policové regály, konzolové regály, mobilní regály, páternosterové systémy, regálové prodejní systémy apod. Zabýváme se také výrobou dílenského nábytku.

DiS. Jan Dohnal - restaurování nábytku

Věnuji se restaurování a renovaci starého nábytku a umělecko-řemeslnému zpracování dřeva. Zabývám se volnou řezbou i zakázkovým řezbářstvím. Ve spolupráci s truhlářskou dílnou vyrábíme rovněž nábytek na míru, dřevěné pergoly a altány.