• Detail firmy

Miroslav Nehonský

Základní popis

Realizace a projekce topných systémů, rozvodů plynu a tlakových stanic. Revize plynových a tlakových zařízení. Poskytování poradenství.

Adresa

Švermova 327/21
391 02 Sezimovo Ústí

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42365953
  • Služby

Výrobky, činnosti

Realizace a projekce topných systémů, rozvodů plyn

Realizace a projekce topných systémů, rozvodů plynu a tlakových stanic. Revize plynových a tlakových zařízení. Poskytování poradenství.

Kontaktní údaje

WWW: www.topeni-tabor.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Nehonský - Majitel

Mobil: 605 295 485
E-mail: m.nehonsky@seznam.cz

Petr Nehonský - Majitel

Mobil: 736 677 625
Další firmy v oboru

ZEDNICTVÍ Petr Vaněček

Provádím zednické, obkladačské a stavební práce, zateplování a nátěry fasád, sádrokartonářské úpravy, rekonstrukce bytových jader a další práce.

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.

VTP Novotný

Poskytujeme komplexní služby v oblasti voda - topení - plyn. Provádíme instalace rozvodů vody, kanalizačního potrubí, včetně rekonstrukcí koupelen a WC. Zajišťujeme montáže, servis a revize rozvodů plynu, výměny kotlů, ohřívačů TUV či jiných topných systémů. Nabízíme rovněž poradenství v oboru vodoinstalace a vytápění. Realizujeme jak větší zakázky, tak i drobné opravy.