• Detail firmy

Miroslav Múčka

Základní popis

Provádíme veškeré topenářské práce s kompletní dodávkou materiálu, plynoinstalace včetně zpracování revizní zprávy a vodoinstalatérské práce.

Adresa

Pražská 58
417 61 Bystřany

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65608003

Výrobky, činnosti

veškeré topenářské práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 579 344
WWW: www.srytr-mucka.cz

Kontaktní osoba

Roman Šrytr

Mobil: +420 776 776 987
Další firmy v oboru

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Trmická energetická strojírna, s.r.o.

Zabýváme se návrhy, realizací a montáží výměníků tepla, výměníkových stanic, zásobníků teplé vody, kondenzátorů výparníků či anuloidů. Výměníky pro tepelná čerpadla. Zajišťujeme i servis a pravidelnou údržbu.