• Detail firmy

Miroslav Měchura, RETEZA

Základní popis

Revize, zkoušky tlakových zařízení a kotlů. Odborné prohlídky kotelen, výměníkových stanic. Revize jeřábů, zdvihadel, zvedáků vozidel, pracovních plošin. Školení pracovníků.

Adresa

Jana Zajíce 2880/28
400 11 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11442034
DIČ:  CZ500428032
Rok založení:  1991
  • Služby

Výrobky, činnosti

Revize jeřábů, zdvihadel, zvedáků vozidel

- provádíme revize jeřábů, zdvihadel, zvedáků vozidel, pracovních plošin

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 442 010
E-mail: reteza@volny.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Měchura - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Trmická energetická strojírna, s.r.o.

Zabýváme se návrhy, realizací a montáží výměníků tepla, výměníkových stanic, zásobníků teplé vody, kondenzátorů výparníků či anuloidů. Výměníky pro tepelná čerpadla. Zajišťujeme i servis a pravidelnou údržbu.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.