• Detail firmy

Miroslav Matoušek

Základní popis

Zhotovení a montáž krovu a pergol, šalování schodů, zahradních dřevěných doplňků, výroba nábytku z lamina. Výroba nábytku, kuchyňských linek, vestavěné skříně i kancelářský nábytek.

Adresa

Lipová 46
350 02 Lipová

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87794501
DIČ:  CZ87794501

Výrobky, činnosti

Zhotovení a montáž krovu a pergol,

šalování schodů, zahradních dřevěných doplňků, výroba nábytku z lamina.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 721 170 503
E-mail: mmnabytek@atlas.cz
Další firmy v oboru

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

TAPO LIVING s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku na míru, zajištěním stavebních úprav, rekonstrukcemi podlah a úpravou podlahových krytin všeho druhu. Zpracujeme 3D návrhy interiérů.

TRUHLÁŘSTVÍ Soukup & Burián

Specializací firmy je výroba kuchyní, vestavěných skříní a nábytku na zakázku. Naše truhlárna Vám navrhne a zrealizuje designově propracovaný nábytek ve vysoké kvalitě. Veškeré Vaše požadavky s Vámi zkonzultujeme a uděláme vše proto, abychom splnili Vaše představy a sny o bydlení. Nabízíme rovněž návrhy s 3D zobrazením. Realizované zakázky naleznete ve fotogalerii na našich webových stránkách.