• Detail firmy

Miroslav Martin

Základní popis

Pořádání kurzů odborné i všeobecné angličtiny pro manažery, obchodníky i administrativní pracovníky. Příprava na zkoušku First Cambridge Certificate.

Adresa

Pod lázní 1128/6
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63976013

Výrobky, činnosti

Pořádání kurzů odborné i všeobecné angličtiny

- pro manažery, obchodníky i administrativní pracovníky

Kontaktní údaje

E-mail: mmco@volny.cz
WWW: www.mmco.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Martin - Majitel

Mobil: +420 602 299 202

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Milena Bildová - osobní kouč

Jako osobní kouč a konzultant pracuji již mnoho let a jsem zde pro každého, kdo se touží zlepšit, zvýšit své schopnosti, maximálně využít potenciál, který v něm dřímá. Život často může být mnohem méně stresující a vyčerpávající, než se nám zdá. Klíčem je najít a odstranit příčiny toho, co nás brzdí či trápí. Nehledě na to, zda je to v pracovní nebo osobní oblasti.

Mirabilis office

Zabýváme se vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, zpracováním mezd i administrativní agendou pro fyzické a právnické osoby. O účetnictví se Vám postaráme s dostatečnou praxí, s potřebným vzděláním a především kvalitně odvedenou prací. V případě potřeby také poskytujeme školení, včetně školení EET. Poskytujeme FULL SERVIS, jezdíme si pro doklady

Heart of Europe Imports

Jsme výhradní dovozci luxusní kosmetiky značky JESSICA. Nabízíme JESSICA GELeration - gellak UV, Jessica Zen Spa® pedikúra a P.Shine. Zajišťujeme odborná školení, semináře a rekvalifikační kurzy.