• Detail firmy

Miroslav MAROUSEK - BÍLENÍ OBJEKTŮ

Základní popis

Jsme firma zabývající se bílením objektů v potravinářství či zemědělství. Specializujeme se na bílení vápnem pro zemědělství. Bílíme také bytové prostory i výrobní haly či zázemí zamněstnanců, práci provádíme strojově a včetně úklidu. Po celé ČR.

Adresa

Rynárec 154
394 01 Rynárec

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74879596
  • Služby

Výrobky, činnosti

Malířské a natěračské práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 868 852
E-mail: mira.marousek@seznam.cz
WWW: www.abc.cz/firma/miroslav-marousek-bileni-objektu

Kontaktní osoba

Miroslav Marousek - Majitel

Další firmy v oboru

LIVE image, s.r.o.

Realizujeme stavební práce všeho druhu včetně malířských a štukatérských služeb. Montujeme sádrokartony, zateplujeme fasády a provádíme kompletní stavby domů na klíč. Zabýváme se návrhy a následnou realizací interiérů ve spolupráci s architekty.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

MARIAN VLK, s.r.o.

Zajišťujeme výškové práce s využitím horolezecké techniky a průmyslového lezectví. Provádíme nátěry střech, fasád, komínů, konstrukcí a výškových objektů. Provádíme údržbu a čištění průmyslových hal, mytí oken a další. Pořádáme horolezecké kurzy a provozujeme prodejnu HANNAH s outdoorovými potřebami v Jihlavě.