• Detail firmy

Miroslav Mádr

Základní popis

Nabízíme geodetické práce v katastru nemovitostí a inženýrské geodézie. Provádíme geometrické plány, dělení pozemků, věcná břemena, vytýčení hranic, vytýčení a zaměření staveb, inženýrské sítě.

Adresa

Zámecká 22
672 01 Moravský Krumlov

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87156164

Výrobky, činnosti

Nabízíme geodetické práce v katastru nemovitostí.

Provádíme geometrické plány, dělení pozemků, věcná břemena, vytýčení hranic, vytýčení a zaměření staveb, inženýrské sítě.

Kontaktní osoba

Miroslav Mádr - Majitel

Mobil: 776 181 556
E-mail: mirek.madr@seznam.cz
Další firmy v oboru

JNC construct s.r.o.

Zaměřujeme se na projekty v oblasti strojírenství. Věnujeme se návrhům kovových mechanických prvků, sestav pro oblast obráběcích strojů, jednoúčelových strojů. V nabídce máme také návrhy vodních elektráren a to především pohybových částí strojů, příslušenství pro elektrotechnické přístroje a další.

AQUA ENVIRO s.r.o.

Naše společnost zajišťuje geologické průzkumné a projekční práce. Specializujeme se na inženýrskogeologické průzkumy, hydrogeologické průzkumy, průzkumy a monitoring starých ekologických zátěží. Zabýváme se rovněž výstavbou a provozováním vodních zdrojů, retenčně vsakovacích systémů či sanací znečištění. Zajistíme výkon funkce balneotechnika a hydrogeologa u zdrojů přírodních minerálních vod.

ZAMAT spol. s r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na projekce, dodávky, montáže a servis v oblasti elektro - silnoproud, slaboproud, měření a regulace. Nabízíme průmyslové řídicí systémy renomovaných světových výrobců.