• Detail firmy

Miroslav Lejp

Základní popis

Realizacee zahrad, celoroční údržba zahrdy, kompletní péče o travnaté plochy, travní koberce, pokládka travních koberců, řez ovocných a okrasných stromů, kácení stromů, zahradnické práce pro obce a města, sečení travních ploch.

Adresa

Lochenice168
503 02 Lochenice

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76071189
  • Služby

Výrobky, činnosti

Návrhy a realizace zahrad

Návrh rostlin, květin, křovin i stromů do zahrady. Jejich optimální rozložení v prostoru, aby zahrada byla celoročně estetická, krásná i zábavná.

Kontaktní údaje

WWW: www.zahrady-topol.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Lejp - Jednatel

Telefon: 777 050 541
E-mail: zahrady.lejp@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.

Ing. Marek Štochl, Ph.D

Specializujeme se na zahradnické služby. Zabýváme se údržbou zeleně, výsadbou stromů, keřů a další. Pečujeme o trávník a v nabídce našich služeb máme i hnojení nebo likvidaci škůdců. Máme zkušenosti se zakládáním záhonů, trávníků a rekonstrukcí zahrad. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti údržby veřejné zeleně.

Ing. František Keberle - Zahradní úpravy

Specializujeme se na kompletní realizace zahrad. Provádíme sadové i parkové úpravy, údržbu zeleně, výsadbu keřů či kácení a řezání stromů.