• Detail firmy

Miroslav Leder

Základní popis

Nabízím zemní a bourací práce s pásovým mini bagrem KubotaA KX 41, vhodným i do malých prostor. Příslušenství: bourací kladivo, srovnávací lžíce 100 cm, lžíce na rýhy. Hloubka výkopu až 200 cm.

Adresa

Bachova 1592/4
149 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44857535
  • Služby

Výrobky, činnosti

zemní a bourací práce

zemní a bourací práce s pásovým mini bagrem KubotaA KX 41 Příslušenství: bourací kladivo, srovnávací lžíce 100 cm, lžíce na rýhy.

Kontaktní údaje

Mobil: 723 242 888
E-mail: Miroslav.leder@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Leder - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Tomáš Havel TAH

Jsme firma s vlastními zaměstnanci a na trhu jsme již od roku 1992. Na veškeré požadavky klientů se nám daří operativně reagovat ve velmi krátké době. Záběr prováděných činností je široký. Zajišťujeme stavby RD na klíč, zateplení fasád, izolaci spodních staveb, terénní úpravy okolo RD, bourací práce hydraulickým kladivem na UNC a další. Na zemní práce používáme vlastní zemní stroj UNC 60.

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.

D.U.R. a.s.

Specializujeme se na provádění zemních prací pomocí strojních mechanismů. Nabízíme služby v oblasti nakládání s odpady, rekultivaci či nákladní autodopravy.