• Detail firmy

Miroslav Kuniak

Základní popis

Jsme nová firma která provádí alu fasády, dále provádí demontáže a montáže plastových oken vč. oprav, parapet, dveří. Je na nás spolehnutí a vždy dodržíme termíny ukončení díla.

Adresa

Palackého 3953
430 01 Chomutov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87006006
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provedení alu fasád,

dále demontáže a montáže plastových oken, parapet, hl.dveří, žaluzií, opravy plast. oken a dále možnost zadat výrobu plast. oken.

Kontaktní údaje

E-mail: mmaluokna@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Kuniak - Majitel

Mobil: +420 720 206 001
E-mail: mmaluokna@seznam.cz
Další firmy v oboru

Karel Doubek

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrábíme schodiště, interiérové dveře, obložky, kuchyňské linky, vestavěné skříně a další nábytek. Pracujeme především s masivním dřevem, ale používáme i lamino a jiné materiály. Povrchové úpravy provádíme dle přání zákazníka. Vyrábíme i atypický nábytek. Neváhejte nás kontaktovat. Garantujeme 100% kvalitu a spokojenost.

Střechy Payerle

Kompletní realizace a rekonstrukce střech. Drobné i větší opravy, klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montáže střešních oken, stavba altánů a pergol.

Jan Trkal

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrobíme bytový nábytek, vestavěné skříně, kuchyňské linky, kancelářský nábytek (i atypický), okna, dveře, schodiště, pergoly, altány, stání pro auta, zahradní nábytek a mnoho jiného. Neváhejte nás kontaktovat!