• Detail firmy

Miroslav KUBAS

Základní popis

Nabízíme veškeré provedení stavebních a rekonstrukčních prací, montáže fasádních plášťů, terénní úpravy objektů, elektroinstalace, topení, vodoinstalace, úklidy, správa objektů a montáž sádrokartonů.

Adresa

Pod Strání 2167
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47625066
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabízíme služby stavební firmy.

Provádíme rekonstukce i přestavby a provádíme topenářské či instalatérské práce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 274 815 414
Mobil: +420 602 340 045
E-mail: profis.kubas@seznam.cz
WWW: www.profiskubas.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Kubas - Majitel

Další firmy v oboru

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

Miloš Koprolín

Naše firma zajišťuje kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů, zateplení fasád a pokládku zámkové a kamenné dlažby. Zaměřujeme se na Středočeský kraj, zejména na okolí Prahy a Benešova. Pracujeme rychle, kvalitně a spolehlivě. Přesvědčte se sami.