• Detail firmy

Miroslav Kubánek

Základní popis

Prodej kompatibilních náplní, tonerů a kancelářských potřeb. Provádění renovace tonerů. Servis a prodej tiskáren a výpočetní techniky. Výroba reklamy a reklamních předmětů, velkoformátové tisky, přímé potisky desek, skel, dřeva.

Adresa

Česká 1340
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76660320
DIČ:  CZ8209072762
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Renovace tonerů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 133 112
WWW: www.printerjam.cz
E-shop: www.printerjam.eu

Kontaktní osoba

Miroslav Kubánek, Dis - Majitel

Mobil: +420 773 133 112
E-mail: objednavky@printerjam.cz
Další firmy v oboru

PCL Štětí, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalového materiálu. Dodáváme pytle různých rozměrů, papír v rolích. Dále nabízíme maloobchodní prodej kancelářských potřeb a školních pomůcek, stolních her a hraček, stavebnic, tapet a papírenského zboží. Zajišťujeme také prodej a servis výpočetní techniky. Součástí našich služeb je i černobílé a barevné kopírování.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.