• Detail firmy

Miroslav Krnovský

Základní popis

Zabýváme se vrtáním, řezáním a dělení betonových a železobetonových konstrukcí. Nabízíme bourání betonových staveb a zámečnické práce.

Adresa

Partutovice 131
753 01 Partutovice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65921241

Výrobky, činnosti

Zabýváme se vrtáním, řezáním a dělení

Zabýváme se vrtáním, řezáním a dělení betonových a železobetonových konstrukcí. Nabízíme bourání betonových staveb a zámečnické práce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 625 338
Mobil: +420 603 282 401
E-mail: mkrnovsky@seznam.cz
WWW: www.krnovsky.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Krnovský - Jednatel

Další firmy v oboru

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

Josef Matušík

Firma se zabývá CNC zpracováním plechů na CNC strojích - řezání laserem (4 stroje) , vysekávání (2 stroje) a ohýbání plechů na ohraňovacích lisech (4 stroje) a soustružnicko-frézovací práce. Lisování samoúchytných spojovacích prvků. Provádíme zámečnické dokončovací práce - svařování, broušení, srážení hran, závitování, zahlubování. V naší vlastní lakovně -lakování práškovými barvami.