• Detail firmy

Miroslav Kovanda

Základní popis

Zabýváme se vstřikováním a přetlačováním duroplastů, termoplastů a vstřikováním termoplastů. Disponujeme lisy na přetlačování, přímé lisování a vstřikování do lisovací síly 160-ti tun. Zaměření je převážně a elektrotechnický průmysl.

Adresa

nám. Míru 9
507 11 Valdice

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11139323

Výrobky, činnosti

Lisování a zpracování plastů

Zabýváme se vstřikováním a přetlačováním duroplastů, termoplastů a vstřikováním termoplastů. Lisy na přetlačování, přímé lisování a vstřikování.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 533 331
Mobil: +420 602 104 709
E-mail: mkovanda@tiscali.cz
WWW: www.termosety.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Kovanda - Majitel

Mobil: +420 723 588 491
Další firmy v oboru

BRAHA plasty s.r.o.

Lisováním plastických hmot a nástrojářstvím se zabýváme již od roku 1990. Dodáváme výlisky pro odběratele z oblasti kancelářských potřeb, ručního nářadí a technické výlisky (strojové díly). V roce 1999 jsme společnost reorganizovali a přestěhovali jsme se do větší výrobní haly. O pět let později jsem posílili a modernizovali strojový park a zároveň navýšili počet kvalifikovaných zaměstnanců.

Becker Bohemia s.r.o.

Nabízíme sběr a svoz komunálních a nebezpečných odpadů, sběr separovaných odpadů, přistavení velkoobjemových i lisovacích kontejnerů, strojní čištění komunikací, skartaci písemností a dokumentů. Provozujeme sběrné dvory pro obce a města. Věnujeme se zpracování projektů a studií pro nakládání s odpady. Naše provozovny jsou ve městech Kralovice a Dýšina u Plzně.

PROCEMM s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu kabelových svazků. Vyrábíme plastové výlisky technologií injekčního vstřikování a provádíme dílenské montáže, jako je montáž a kompletace kabelových svazků či kompletace kabelových konektorů apod. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.