• Detail firmy

Miroslav Kováč

Základní popis

Prodáváme šicí stroje pro domácnosti. Nabízíme opravy domácích šicích strojů a dodáváme náhradní díly a příslušenství k šicích strojům. Poskytujeme poradenství a provádíme zaškolení zákazníka. Opravujeme i stroje zakoupené před rokem 1989.

Adresa

Zálešná V 1309
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14639777
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej šicích strojů pro domácnost.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 433 591
Mobil: +420 732 561 858
E-mail: sici-stroje@quick.cz
WWW: www.sicistroje.zde.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Kováč - Majitel

Další firmy v oboru

SILENTA PLUS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu nerezových strojních součástí, zámečnickou výrobu z nerezové oceli a další. Zpracujeme nerezové plechy na CNC lisu. Nabízíme CNC ochraňování nerez plechů, Al, Cu, CNC ohýbání nebo svařování metodou TIG. Prodáváme nerezový materiál a nerezový spojovací materiál. Přizpůsobíme se individuálním požadavkům a spolupracujeme i se strojírenskými společnostmi.

TOOL-TEMP CZ s.r.o.

Zabýváme se vývojem a výrobou termoregulačních a chladících zařízení. V současné době jsme největším výrobcem v Evropě pro širokou škálu průmyslových odvětví. Poskytujeme komplexní služby od dodání přes instalaci přístroje až po odborné zaškolení.

PRODAG Zlín, s.r.o.

Prodáváme zemědělskou, lesnickou a komunální techniku v regionu Zlínsko a Vsetínsko. Nabízíme široký sortiment strojů a techniky pro zahradnictví, pěstitelství i pro komunální služby. Dodáváme traktory Solis, Belarus, Yanmar a jsme akreditovanými dovozci slovinských traktorů Tuber. Vyrábíme vlastní rozmetadla pro posyp hnojivem i solí, postřikovače pro zemědělství i speciály pro sportovní plochy.