• Detail firmy

Miroslav Kounovský

Základní popis

Provádíme veškeré zámečnické práce. Vyrábíme a montujeme vrátka, vrata, brány, ploty, sklepní, i zvířecí kóje, mřížování oken, dveří, sklepů a kočárkáren. Nabízíme také renovace vrat a plotů. Výkopové a betonářské práce si zajišťujeme sami.

Adresa

Na Drahách 49
252 19 Rudná

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68585900

Výrobky, činnosti

Provádíme veškeré zámečnické práce.

Provádíme veškeré zámečnické práce. Vyrábíme a montujeme vrátka, vrata, brány, ploty, sklepní, i zvířecí kóje, mřížování oken, dveří.

Kontaktní údaje

Telefon: 311 679 237
E-mail: m.kounovsky@seznam.cz
WWW: www.mk.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Kounovský - Jednatel

Mobil: 723 066 155
Další firmy v oboru

Team Praha s.r.o.

Provádíme sváření, CNC obrábění a engineering. Jsme vybaveni technologickým zařízením na obrábění různorodého charakteru polotovarů.V zámečnickém provozu jsme schopni nabídnout komplexní služby jako jsou: pálení plazmou, řezání -vodní paprsek, střihání, ohýbání, zkružování a svařování. Běžně pracujeme s oceli ve třídách 11,12,14,15 a 17. Vyrábíme a dodáváme svařence až do hmotnosti 8 tun

BOVA Březnice, spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem kování na dřevěné, tesařské a kamenné konstrukce a dalších spojovacích prostředků. Využíváme vlastního konstrukčního oddělení, sledujeme trh a dodáváme na něj každý rok nové výrobky.

JOKO šnekové dopravníky

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu šnekových dopravníků, podávacích dopravníků, šnekovnic, šnekových spirál, dopravních šneků. Dále vyrábíme kovové mechanické hračky, realizujeme rovněž výrobu brán a plotů. Provádíme střihání, dělení a ohýbání plechů. Působíme v regionu Votice. Pro více informací o poskytovaných službách nás neváhejte kontaktovat.