• Detail firmy

Miroslav Knápek

Základní popis

Jsme profesionální společnost zabývající se přesunem malého a středního nákladu. a k dispozici pro Vás máme naše proškolené řidiče a spolehlivé vozy.

Adresa

Klášterec 19
789 62 Olšany

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14599538

Výrobky, činnosti

Přesun malého a středního nákladu

Kontaktní údaje

WWW: www.mk-autodoprava.cz

Kontaktní osoba

Jan Knápek - Majitel

Mobil: +420 774 122 579
Další firmy v oboru

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

VÁCLAV BULÍK

Naše společnost poskytuje kompletní stěhovací a dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, stěhování firem, bytů i kanceláří, vyklízecí služby, dodávkovou autodopravu, stěhování těžkých břemen a klavírů, výstavbu sádrokartonových příček, výrobu a montáž nábytku apod.

B & S Servis Plzeň s.r.o.

Provozujeme odtahovou službu s možností převozu 2 osobních automobilů a 2 cestujících v odtahovém vozu. Možnost připojení vleku na další 2 automobily. Provádíme opravy silničních vozidel. Nabízíme drobné servisní práce na počkání. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní autodopravu do 3,5 tuny. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli.