• Detail firmy

Miroslav Kempa

Základní popis

Zahradnická firma provádějící návrhy a kompletní realizace zahrad včetně jejich následné služby. Péče o vzrostlé stromy. Naší činností dále pak je zakládání trávníku, realizace závlahových systémů a následná práce s nimi.

Adresa

Lidická 123
281 63 Vyžlovka

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71950516

Výrobky, činnosti

návrhy a kompletní realizace zahrad

Zahradnická firma provádějící návrhy a kompletní realizace zahrad včetně jejich následné služby. Péče o vzrostlé stromy.

Kontaktní údaje

Mobil: 724 280 776
E-mail: mirek@barevnazahrada.cz
WWW: www.barevnazahrada.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Lenka Horňáková

Zhotovíme vazbu květin dle Vašich přání a požadavků, aranžujeme květiny pro ženy, pro muže i pro děti. Vytváříme květinové dekorace na stůl, dveře i dekorace celých interiérů. Nabízíme široký výběr hrnkových květin, smuteční a svatební kytice. V nabídce máme i sezónní zboží - adventní věnce, vánoční a velikonoční výzdobu. Zabalíme dárky a dárkové koše a nově Vám květiny i dovezeme.

Nemeton realizace spol. s r.o.

Nabízíme realizace zahrad, včetně detailní vizualizace, rekultivace a tvorby jezírek. Poskytujeme odborné poradenství a servis realizovaných zahrad.

SMAŽIL MARTIN

Zajišťujeme zahradnické práce. Nabízíme provedení arboretických prací, sekání trávy a křovin, terénních prací, realizace závlahového systému či postřiku proti plevelu.