• Detail firmy

Miroslav Kaluš

Základní popis

Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení. Zabezpečovací a kamerové systémy

Adresa

Holubice 117
252 65 Holubice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87501708
DIČ:  CZ7608260330

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační a elektromontážní práce

Kontaktní údaje

E-mail: mirond@volny.cz
WWW: miroslavkalus.webmium.com/

Kontaktní osoba

Miroslav Kaluš - Majitel

Další firmy v oboru

NAVIJÁRNA RYNHOLEC s.r.o.

Naše společnost zajišťuje opravy elektromotorů, čerpadel, transformátorů, svářeček, elektrického ručního nářadí, elektrických spojek, brzd, elektrohydraulických ovládacích přístrojů, válců dopravníků, břemenových elektromagnetů a ostatních zařízení po dohodě. Provádíme vyvažování a měření vibrací u zákazníka. Elektromotory do 100 kW opravujeme od 24hod. do 14 dnů, elektromotory 6000 V do 10 týdnů.

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.

PRHAS s.r.o.

Zabýváme se dodávkou hasicích přístrojů a kompletního příslušenství. Distribuujeme pěnové, práškové, vodní i sněhové hasicí přístroje, hydranty a hydrantové systémy, autonomní hlásiče požárů, sorpční látky apod. Zajišťujeme servis a revize hasicích přístrojů dle platné právní legislativy. Dodáváme tabulky požární ochrany a fotoluminiscenční únikové tabulky.