• Detail firmy

Miroslav Kadeřábek

Základní popis

Nabízíme pokrývačské, klempířské, tesařské a izolatérské práce. Provádíme stavbu nových střech i rekonstrukce stávajících.

Adresa

Straky 121
289 25 Straky

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47000261
DIČ:  CZ7111190999
Rok založení:  1993

Výrobky, činnosti

Nabízíme pokrývačské, klempířské, tesařské a izolatérské práce. Provádíme stavbu nových střech i rekonstrukce stávajících. Zajišťujeme tvorbu rovných i tvarovaných klempířských prvků či montáž okapů, žlabů, parapetů a říms.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 281 646
E-mail: mirek.kaderabek@tiscali.cz
WWW: www.strechykaderabek-nymburk.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Kadeřábek - Majitel

Další firmy v oboru

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

STŘECHY NOLL

Činnost naší společnosti je zaměřena na pokrývačské a klempířské práce. Specializujeme se na realizace plechových střech a rekonstrukce střech. Zajišťujeme ekologickou likvidaci eternitu a azbestu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat!

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.