• Detail firmy

Miroslav Jirkovský

Základní popis

Výroba a montáž nábytku do interiérů, kuchyňských linek, vestavěných skříní. Vyrábíme z masivních dřevin tuzemských i exotických, dýhovaných ...

Adresa

Čapkova 859
418 01 Bílina

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88897559
  • Služby

Výrobky, činnosti

nábytek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 725 241 522
Telefon: +420 777 132 945
WWW: truhlarstvi-jirkovsky.webuje.cz/
Další firmy v oboru

HOLTEX a.s.

Vyrábíme a prodáváme koberce a podlahové textilie. Zabýváme se exportem koberců do zemí celé Evropy. Nabízíme široký sortiment metráže i kusových koberců, provádíme jejich další úpravy jako řezání, obšívání a následnou pokládku.

Karel Doubek

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrábíme schodiště, interiérové dveře, obložky, kuchyňské linky, vestavěné skříně a další nábytek. Pracujeme především s masivním dřevem, ale používáme i lamino a jiné materiály. Povrchové úpravy provádíme dle přání zákazníka. Vyrábíme i atypický nábytek. Neváhejte nás kontaktovat. Garantujeme 100% kvalitu a spokojenost.

HOSANA CZECH s.r.o.

Našim zákazníkům nabízíme produkty bytového designu v tradičním, koloniálním, antique a rustikálním slohu. Inspirací nám byl způsob života našich přátel a domy na toulkách u pobřeží středozemního moře a ve střední a severní Americe. Prodáváme interiérové doplňky do domů, ale i do penziónů či hotelů a restaurací. Tyto produkty neslouží jenom svému účelu, ale mají i své kouzlo a romantičnost.