• Detail firmy

Miroslav Jelínek

Základní popis

Dodáváme pohony bran NICE, MHOUSE a MOOVO pro křídlové a posuvné brány a garážová vrata, dále pak závory, přístupové systémy, zabezpečovací systémy, majáky, dálkové ovládání, příslušenství.

Adresa

Nádražní 437/17
284 01 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16534085
DIČ:  CZ530713072
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  2
Roční obrat:  2500000

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací systémy

Kontaktní údaje

E-mail: info@i-pohony.cz
WWW: www.i-pohony.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Jelínek - Majitel

Mobil: +420 723 683 584
Další firmy v oboru

DARTECH, s.r.o.

Zaměřujeme se na průmyslovou automatizaci a programování PLC pro různé oblasti průmyslu. Zajišťujeme vývoj řídicích systémů pro programovatelné relé LOGO, systémy strojů S7 - 200, S7 - 300, S7 - 400. Provádíme opravy dílů průmyslové automatizace, projektování rozváděčů i diagnostiku průmyslových sítí.

Projekt Pro s.r.o.

Zabýváme se návrhem, dodávkou, instalací, údržbou a správou nejnovější pokrokové osvětlovací a parkovací technologie. Automatické parkovací systémy LogiPark, které jsou vždy realizován na míru dané firmě. Parkovací systémy v oblasti off-street parking a on-street parking. Osvětlovací technologie - světlíků Ciralight. Jsme výhradním dodavatelem této osvětlovací technologie.

ifm electronic, spol. s r.o.

Zajišťujeme výrobu a prodej snímačů a senzorů. Dodáváme induktivní a kapacitní snímače, senzory pro kontrolu pohybu, bezpečnostní induktivní snímače, procesní senzoriku, průmyslové řídící systémy, identifikační systémy, propojovací techniku, tlakové senzory a mnoho dalšího.