• Detail firmy

Miroslav Janoš

Základní popis

Střechy na klíč, opravy a rekonstrukce střech s dodávkou střešních krytin, možnost vyřízení hypotéky. Rekonstrukce a opravy památek, historických objektů i památkově chráněných, sanace dřevěných konstrukcí proti dřevokaznému hmyzu, houbám a plísním.

Adresa

17. listopadu 1715
397 01 Budějovické Předměstí

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60868431

Výrobky, činnosti

Tesařství, pokrývačství a klempířství.

Nabízíme dřevostavby, dřevěné konstrukce, půdní vestavby, pergoly, krovy včetně impregnace.Půjčovna a pronájem lešení a bednění s montáží a dopravou.

Kontaktní osoba

Miroslav Janoš - Majitel

Mobil: +420 603 536 251
E-mail: janosmiroslav@seznam.cz
Další firmy v oboru

STŘECHY V + M, s.r.o.

Zajišťujeme zhotovování nových střech sedlových i plochých, rekonstrukce střech a nátěry. Pracujeme se všemi druhy krytin. Nabízíme služby pokrývačů, tesařů, klempířů a zedníků, realizujeme sádrokartonářské práce a další. Působíme v oblasti Tábor a okolí, ale přijímáme také zakázky z celé ČR.

Josef Hořejš ml.

Věnujeme se výrobě dřevěných schodišť a truhlářských výrobků na zakázku. Zhotovujeme dřevěná schodišťová madla (včetně repasování starších madel), kovová i dřevěná zábradlí, obkládáme betonové schody a dle individuálních požadavků vyrábíme masivní nábytek a dřevěné prvky. Repasujeme

ALOIS ELHOTTA - FID

Nabízíme CNC zpracování - obrábění dřeva. Zajišťujeme sériovou i kusovou truhlářskou výrobu. Vyrábíme CNC schodišťové dílce,na základě námi zpracovaného návrhu. Schodišťové dílce jsou polotovarem určených k dalšímu zpracování realizačními firmami.