• Detail firmy

Miroslav Hula

Základní popis

Poskytujeme projekty, revize a realizace staveb plynárenských zařízení, kotelen, ústředního topení, solárních systémů a automatických kotelen.

Adresa

Polepská 831
280 02 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71596631

Výrobky, činnosti

Poskytujeme projekty, revize a realizace staveb

Poskytujeme projekty, revize a realizace staveb plynárenských zařízení, kotelen, ústředního topení, solárních systémů a automatických kotelen.

Kontaktní osoba

Miroslav Hula - Majitel

Mobil: +420 603 476 983
E-mail: sm.hula@volny.cz
WWW: www.plyn-kolin.cz
Další firmy v oboru

Roman Švapík

Provádíme veškeré instalatérské a topenářské práce malého i velkého rozsahu. Instalatérství - rekonstrukce, vybavení koupelen a kuchyní. Topenářství - montáž topných těles, radiátory, kotelny.

Radek Vitner

Zajišťujeme realizace ústředního topení, rekonstrukce ústředního topení, kotelen a automatických kotlů na tuhá paliva. Rekonstruujeme rovněž koupelny a bytová jádra včetně rozvodů vody, plynu a topení. Zrekonstruujeme Vám kotelnu na kotlíkovou dotaci. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

PROFITALL spol. s r.o.

Hlavním těžištěm naší činnosti je výroba a montáž zařízení pro energetiku. Provádíme rekonstrukce zařízení pro stavebnictví a zabýváme se také strojírenskou výrobou a výrobou ocelových konstrukcí. Jsme výrobci a prodejci elegantních krbových kamen a krbových vložek.