• Detail firmy

Miroslav Hošek

Základní popis

Nabídka konstrukčních prací včetně 2D a 3D vizualizací. Tvorba výrobní dokumentace.

Adresa

K Pomníku padlých 15
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67744141
DIČ:  CZ5608131507

Výrobky, činnosti

Nabídka konstrukčních prací

včetně 2D a 3D vizualizací. Tvorba výrobní dokumentace.

Kontaktní údaje

E-mail: konstrukcehosek@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Hošek - Generální ředitel

Telefon: 602 320 885
E-mail: konstrukcehosek@seznam.cz
Další firmy v oboru

Ing. Jiří Tetzeli - NORD

Zaměřujeme se na agroturistiku a zpracování rostlinných odpadů. Nabízíme poradenství pro zemědělce v oblasti dodací. Zajišťujeme vedení jednoduchého i podvojného účetnictví - revize účetnictví, rekonstrukce účetnictví, vypracování daňových přiznání, optimalizace daňových zatížení apod.

ÚČETNICTVÍ ŠUMAVA s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou evidenci, ekonomické analýzy podniků a podnikatelů. Zajišťujeme daňové poradenství včetně zastupování na úřadech. Věnujeme se poradenství ve strategickém a organizačním vývoji, hodnocení vývoje firmy a další. Dohlédneme na aplikaci daňových předpisů ve firmě. Nově nabízíme vypracování německého daňového přiznání fyzickým osobám zaměstnaným v SRN.

IMPORTCONSULTING

Specializujeme se na zprostředkování importních a exportních služeb včetně poradenství. Zboží dovážíme z Číny, Taiwanu, Hongkongu, Jižní Koreje, USA i Mexika. Importní i exportní služby realizujeme jednorázově nebo i opakovaně. Vyhledáme Vám dodavatele za ty nejnižší možné ceny na trhu. Pro více informací navštivte naše webové stránky.